Buderus Serwis Konstancin Jeziorna

Buderus Serwis Konstancin Jeziorna oferuje usługi serwisu i napraw kotłów niemieckiego koncernu Buderus. na terenie miasta Konstancin Jeziorna i jego okolic Dbamy o najwyższą jakość usług oraz gwarantujemy skuteczność wykonywanych przez nas czynności napraw i serwisu kotłowni Buderus. Jako jedyni na rynku nie wymieniamy bez potrzeby drogich części zamiennych. Buderus Serwis Konstancin Jeziorna wszelkie prace wykonuje z należytą starannością. Posiadamy rozległa wiedzę z zakresu obsługi systemów grzewczych.

Akceptujemy rozliczenia kartami płatniczymi

Buderus Serwis Konstancin JeziornaPracujemy ze wszystkimi modelami kotłów. Naprawiamy i odsługujemy kotły kondensacyjne, kotły olejowe oraz kotły gazowe stojące. Posiadamy uprawnienia gazowe, uprawnienia energetyczne i uprawnienia elektryczne uprawniające do wykonywania wszelkich prac przy urządzeniach przetwarzających energię. Szczególną uwagę zwracamy na aspekty związane z bezpieczeństwem naszych klientów. Kotłownia to pomieszczenie techniczne budynku, które powinno spełniać warunki określone przepisami branżowymi. Instalacja gazowa budynku oraz odprowadzenia spalin i wentylacji powinien podlegać zgodnie z polskimi przepisami corocznej kontroli. Na naszej stronie internetowej zamieszczony został cennik usług aby klienci mogli skalkulować koszty przed zamówieniem usługi serwisu.

Naprawa, serwis i konserwacja kotłów Buderus Konstancin Jeziorna 

Konstancin Jeziorna

Konstancin Jeziorna

http://www.konstancinjeziorna.pl

Konstancin Jeziorna – letnisko i uzdrowisko na Mazowszu, od 1952 roku dzielnica Skolimowa-Konstancina, zaś obecnie (od 1969 roku) – Konstancina-Jeziorny w woj. mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim. Nazwa Konstancina pochodzi od imienia hrabiny Konstancji z Potulickich Skórzewskiej.

Konstancin powstał z terenu wydzielonego z dóbr oborskich, zapisanego hrabinie w testamencie przez siostrę w roku 1898, rozparcelowanego przez syna Konstancji, hrabiego Witolda Skórzewskiego i jego wuja, Stanisława Mielżyńskiego, folwarku leśnego Konstancja (ok.100 ha) pod koniec XIX wieku – oficjalna data założenia miasta 1897 r. Leśne tereny niedaleko Warszawy, położone na przedłużeniu Traktu Królewskiego z dojazdem Kolejką Wilanowską, stały się popularnym miejscem budowy willi letniskowych. W przeciągu kilku lat Skórzewski wraz ze swoim stryjem, hr. Władysławem Mielżyńskim.

Na przełomie XIX i XX wieku powstało tu wiele okazałych rezydencji zaprojektowanych przez czołowych polskich architektów we wszystkich modnych ówcześnie stylach: od stylów historycznych (neogotyk, neoklasycyzm etc.), poprzez architekturę dworkową i witkiewiczowski styl zakopiański, ale również wzory willi włoskich czy zameczków nadreńskich, aż po fantazyjną secesję, modernizm, czy oszczędny funkcjonalizm lat 30. Projektantami byli m.in.: Jan Fryderyk Heurich, Władysław Marconi, Henryk Gay, Tadeusz Tołwiński, Józef Pius Dziekoński, Władysław Jabłoński, Kazimierz Skórewicz, Franciszek Lilpop, Bronisław Colonna-Czosnowski, Czesław Przybylski i Grupa Praesens. Mieszkańcami Konstancina byli między innymi Stefan Żeromski i Wacław Gąsiorowski (pełnił funkcję sołtysa Konstancina). Konstancin w dwudziestoleciu był reklamowany jako miejsce elit kultury. Z kanalizacją i elektryką. Obecnie w Konstancinie swoje domy posiada wielu znanych biznesmenów, artystów i dziennikarzy.

W latach powojennych Konstancin traktowany był przez władze stołeczne jako miejsce „zsyłki”. Zabytkowe wille objęto „szczególnym trybem najmu” i zasiedlono lokatorami komunalnymi. Część z nich nadal mieszka w tych budynkach, powoli popadających w ruinę.

Po wojnie, w 1953 roku w uzdrowisku, na bazie istniejącej wcześniej infrastruktury szpitalnej, zostało założone Stołeczne Centrum Rehabilitacji (Stocer) kierowane przez prof. Mariana Weissa. Ideą ośrodka było leczenie kompleksowe, również najcięższych przypadków, które pozbawiają pacjentów samodzielności. Polegała ona nie tylko na wykonaniu niezbędnych zabiegów chirurgicznych, lecz również rehabilitacji, zaopatrzeniu ortopedycznym, nauce nowego zawodu i samodzielności w podstawowych funkcjach życiowych. Istnieje i działa po dziś dzień.

źródło https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstancin_(Konstancin-Jeziorna)

Modułowe bloki grzewczo-energetyczne Bosch

Bosch modułowe bloki energetyczneWytwarzanie równocześnie ciepła i energii elektrycznej to koncepcja techniczna, która sprawia, że modułowe bloki grzewczo-energetyczne Bosch są bezkonkurencyjne. Napędzany silnikiem gazowym z zapłonem iskrowym generator modułu dostarcza energię elektryczną i ciepło dla systemu grzewczego z bardzo wysoką sprawnością. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele energii w porównaniu z tradycyjnym, oddzielnym zaopatrzeniem w energię. Korzysta na tym również środowisko, ponieważ szkodliwa emisja spalin ulega ograniczeniu.

Buderus Serwis Konstancin Jeziorna

Od ponad stu lat marka Bosch jest synonimem najwyższej klasy technologii i wzorcowych innowacji. Przyszłościowe modułowe bloki grzewczo-energetyczne ( CHP ) stanowią jedną z wielu specjalności firmy Bosch Thermotechnik. Jako jeden z wiodących producentów na świecie Bosch oferuje Państwu szeroki wachlarz produktów związanych z klimatem pomieszczeń, ciepłą wodą i zdecentralizowanym zarządzaniem energią. Niezależnie od tego, czy chodzi o technologię kondensacyjną, słoneczną energią cieplną, kotły na biomasę czy też skojarzone wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej do zastosowań prywatnych czy też dużych zastosowań przemysłowych – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i doskonałej jakości, produkty Bosch pozwalają na wytwarzanie ciepła i ogrzewanie wody w sposób wydajny i przyjazny dla środowiska.