Buderus Serwis Pruszków

Buderus Serwis Pruszków oferuje usługi serwisu i napraw kotłów niemieckiego koncernu Buderus. na terenie miasta Pruszków i jego okolic Dojeżdżamy i wykonujemy usługi w takich miejscowości jak: Piastów, Ursus, Skorosze, Opacz Kolonia, Komorów, Nowa Wieś, Pęcice Małe, Pęcice, Moszna Wieś, Domaniew, Podkowa Leśna, Brwinów, Duchnice, Konotopa, Reguły i Michałowice.

Dbamy o najwyższą jakość usług oraz gwarantujemy skuteczność wykonywanych przez nas czynności napraw i serwisu kotłowni Buderus. Jako jedyni na rynku nie wymieniamy bez potrzeby drogich części zamiennych. Buderus Serwis Pruszków wszelkie prace wykonuje z należytą starannością. Posiadamy rozległa wiedzę z zakresu obsługi systemów grzewczych.

Akceptujemy rozliczenia kartami płatniczymi

Buderus Serwis Pruszków

Pracujemy ze wszystkimi modelami kotłów Buderus. Naprawiamy i odsługujemy kotły kondensacyjne, kotły olejowe oraz kotły gazowe stojące. Posiadamy rozległa wiedzę odnośnie napraw i eksploatacji urządzeń grzewczych tego producenta. Pomimo, że przede wszystkim zawsze staramy się naprawić urządzenie i zregenerować jego podzespoły w przypadku wystąpienia konieczności posiadamy części zamienne do kotłów Buderus.

Posiadamy uprawnienia gazowe, uprawnienia energetyczne i uprawnienia elektryczne uprawniające do wykonywania wszelkich prac przy urządzeniach przetwarzających energię. Szczególną uwagę zwracamy na aspekty związane z bezpieczeństwem naszych klientów.

Bezpieczne korzystanie z kotłowni Buderus

Kotłownia to pomieszczenie techniczne budynku, które powinno spełniać warunki określone przepisami branżowymi. Instalacja gazowa budynku oraz układ odprowadzenia spalin i wentylacji powinien podlegać zgodnie z polskimi przepisami corocznej kontroli. Przestrzegamy przed korzystaniem z usług serwisu oferowanym przez osoby bez odpowiednich kwalifikacji. Corocznie dochodzi w kotłowniach do szeregu groźnych wypadków, przyczyną zagrożeń jest czad oraz brak prawidłowych zabezpieczeń kotłów. Niska cena usługi powinna być być tu przestrogą. Pamiętajmy źle wyregulowane i nieserwisowane kotły grzewcze  mogą stanowić zagrożenie dla nas i dla naszych bliskich.

Na naszej stronie internetowej zamieszczony został cennik usług aby klienci mogli skalkulować koszty przed zamówieniem usługi serwisu. Odróżnia to nas od obecnej na polskim rynku konkurencji. Ceny serwisu czy też naprawy kotła Buderus podawane są naszym klientom przed przystąpieniem do wykonywania jakichkolwiek prac.