Saunier Duval Serwis tel 513 404 357

Saunier Duval Serwis Warszawa oferuje usługi napraw, serwisu, konserwacji i regulacji kotłów Saunier Duval na terenie miasta Warszawa i jego okolic. Wyjątkowa rzetelność wykonywanych czynności serwisu i napraw kotłów grzewczych francuskiego Saunier Duval oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Akceptujemy rozliczenia za pomocą kart płatniczych

Saunier Duval Serwis przyczynia się nie tylko do zwiększenia komfortu eksploatacji instalacji grzewczej naszego domu lecz także w sposób istotny wpływa na obniżenie płaconych rachunków za energię. Ceny naszych usług są w pełni uzasadnione  i należą do najkorzystniejszych na rynku. Wszelkiego rodzaju czynności serwisowe poprzedzone są zawsze wnikliwą analizą odnośnie przyczyny powstania problemu co w ogranicza wymianę drogich podzespołów urządzeń i nie generuje zbędnych kosztów.

saunier duval serwis

Saunier Duval Serwis Warszawa zakres wykonywanych prac

  • Saunier Duval serwis, konserwacja i regulacja kotłów grzewczych francuskiego producenta
  • naprawa kotłów Saunier Duval
  • chemiczne czyszczenie instalacji grzewczych
  • dobór pozasystemowych układów kontroli ogrzewania dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • naprawa układów ogrzewania podłogowego
  • udrażnianie zimnych ( niedogrzanych ) grzejników
  • regulacja elektroniki kotłów Saunier Duval
  • serwis zasobników ciepłej wody użytkowej

Obsługujemy również kotły wszystkich innych producentów dostępnych na polskim rynku. Zdobyta rozległa wiedza pozwala nam na sprostanie każdemu wyzwaniu. Szybko reagujemy na zgłoszenia serwisowe.

Saunier Duval Serwis najwyższa jakość

Staramy się wyróżnić spośród obecnej na rynku konkurencji poprzez ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług serwisu. Stosujemy politykę przejrzystych cen, na naszej stronie internetowej zamieściliśmy cennik usług aby każdy klient zapoznał się z kosztami serwisu przed jego zamówieniem.

Nie ograniczamy się tylko do serwisu kotła jak to czyni wiele innych osób lecz uwzględniamy jego współpracę z instalacją grzewczą. W swojej ofercie mamy takie pozycje jak usuwanie kamienia kotłowego , działania prowadzące do usprawnienia systemów ogrzewania podłogowego, likwidację zimnych i niedogrzanych stref budynku oraz naprawę  niewłaściwie funkcjonujących grzejników.

Szczególną uwagę zwracamy na kwestię bezpieczeństwa. Poprawna wentylacja pomieszczeń technicznych przeznaczonych na kotłownie ograniczy ryzyko zatrucia czadem czy też wystąpienia eksplozji gazu.  Zapraszamy do korzystania z usług Saunier Duval Serwis przynajmniej raz w roku.

Zgłoszenia prosimy kierować pod nr telefonu

513 404 357

Saunier Duval Serwis 1