Saunier Duval Serwis

tel: 513 404 357

Saunier Duval Serwis Warszawa oferuje usługi napraw, serwisu, konserwacji i regulacji kotłów Saunier Duval. Pracujemy na terenie miasta Warszawa i jego okolic. Wyjątkowa rzetelność wykonywanych czynności serwisu i napraw kotłów grzewczych francuskiego producenta kotłów Saunier Duval oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz w sposób istotny odróżniają nas od obecnej na rynku konkurencji.

Saunier Duval Serwis przyczynia się nie tylko do zwiększenia komfortu eksploatacji instalacji grzewczej naszego domu lecz także w sposób istotny wpływa na obniżenie płaconych rachunków za energię. Także ceny naszych usług są w pełni uzasadnione  i należą do najkorzystniejszych na rynku. Ponieważ wszelkiego rodzaju czynności serwisowe poprzedzone są zawsze wnikliwą analizą odnośnie przyczyny powstania awarii ograniczona zostaje zarówno wymiana drogich podzespołów urządzeń a co za tym idzie nasi klienci nie ponoszą zbędnych kosztów.

saunier duval serwis
Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych

Saunier Duval Serwis – zakres usług

  • serwis, konserwacja i regulacja kotłów grzewczych francuskiego producenta
  • naprawa kotłów Saunier Duval
  • chemiczne czyszczenie instalacji grzewczych
  • dobór pozasystemowych układów kontroli ogrzewania dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • naprawa układów ogrzewania podłogowego
  • udrażnianie zimnych ( niedogrzanych ) grzejników
  • regulacja elektroniki kotłów Saunier Duval
  • serwis zasobników ciepłej wody użytkowej

Obsługujemy również kotły wszystkich innych producentów dostępnych na polskim rynku. To zdobyta rozległa wiedza i praktyka zawodowa pozwala nam na sprostanie każdemu wyzwaniu. Aby zredukować niedogodności związane z brakiem ciepłej wody czy też ogrzewania szybko reagujemy na zgłoszenia serwisowe.

Najwyższa jakość usług napraw i serwisu

Staramy się wyróżnić spośród obecnej na rynku konkurencji. W tym celu ciągle podnosimy jakość świadczonych usług serwisu. Dlatego też jako nieliczni na rynku stosujemy politykę przejrzystych cen. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy cennik usług aby każdy klient zapoznał się z kosztami serwisu przed jego zamówieniem.

Nie ograniczamy się tylko do serwisu kotła jak to czyni wiele innych osób lecz uwzględniamy jego współpracę z instalacją grzewczą. W swojej ofercie mamy takie pozycje jak usuwanie kamienia kotłowego orza wszelkiego rodzaju szlamów utrudniające prace instalacji.. Ponadto podejmujemy też działania prowadzące do usprawnienia systemów ogrzewania podłogowego. Likwidujemy również zimne i niedogrzane strefy budynku oraz naprawiamy  niewłaściwie funkcjonujące grzejniki.

Szczególną uwagę zwracamy na kwestię bezpieczeństwa. To właśnie poprawna wentylacja pomieszczeń technicznych przeznaczonych na kotłownie ogranicza ryzyko zatrucia czadem czy też wystąpienia eksplozji gazu.  Zapraszamy do korzystania z usług Saunier Duval Serwis przynajmniej raz w roku.

Zgłoszenia prosimy kierować pod nr telefonu

513 404 357

Saunier Duval Serwis 1