Buderus Serwis Pruszków

Buderus Serwis Pruszków (jesteśmy niezależnym serwisem) oferuje usługi serwisu i napraw kotłów niemieckiego koncernu Buderus. Pracujemy między innymi na terenie miasta Pruszków i jego okolic

Przyjmujemy zgłoszenia serwisu oraz napraw kotłów Buderus pod numerem telefonu 513 404 357. Można nam też wysłać wiadomość SMS lub napisać maila poczta@abn.net.pl

Dojeżdżamy i wykonujemy usługi w takich miejscowości jak; Piastów, Ursus oraz Skorosze. Zapraszamy klientów z Opacz Kolonia, Komorowa, Nowej Wsi, Pęcic Małych, Pęcic a także Moszna Wsi. Obsługujemy ponadto takie miejscowości jak Domaniew, Podkowa Leśna, Brwinów, Duchnice, Konotopa, Reguły i Michałowice.

Buderus Serwis Pruszków oferuje najwyższą jakość usług

Zawsze dbamy o najwyższą jakość usług oraz gwarantujemy najwyższą na rynku skuteczność wykonywanych przez nas czynności napraw i serwisu kotłowni Buderus. Jako jedyni nie wymieniamy bez istotnej potrzeby drogich części zamiennych. Jest to nagminna praktyką naszej konkurencji, specjalizującej się w sprzedaży kosztownych podzespołów. Buderus Serwis Pruszków wszelkie prace wykonuje z należytą starannością. Ponieważ posiadamy rozległa wiedzę z zakresu obsługi systemów grzewczych, możemy podjąć się realizacji bardzo trudnych i nietypowych zleceń.

Buderus Serwis Pruszków
Źródło: https://www.buderus.com/pl/pl/informacje/firma/historia/

Wszystkie znaki towarowe oraz nazwy firm na tej stronie użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych

Jako nieliczni pracujemy ze wszystkimi modelami kotłów Buderus obecnymi na rynku. Naprawiamy, serwisujemy oraz regulujemy kotły kondensacyjne, kotły olejowe oraz stojące kotły gazowe.

Zgodnie z wymogami prawa posiadamy uprawnienia gazowe, uprawnienia energetyczne oraz uprawnienia elektryczne, co pozwala nam na wykonywanie wszystkich prac przy urządzeniach przetwarzających energię. To nasza firma dokłada wszelkich starań, aby należycie wykonać usługę serwisu. Jako jedyni zwracamy uwagę na wszystkie aspekty związane z bezpieczeństwem naszych klientów.

Tylko coroczny serwis stanowi gwarancję naszego bezpieczeństwa

Kotłownia to pomieszczenie techniczne budynku. Jak nam dobrze wiadomo powinno ono spełniać warunki określone przepisami branżowymi.

Co to w praktyce oznacza?

Instalacja gazowa budynku oraz układ odprowadzenia spalin i wentylacji, powinien podlegać zgodnie z polskimi przepisami corocznej kontroli. Ponadto raz w roku, zgodnie z zaleceniami producenta powinniśmy wykonać przeglądu urządzeń grzewczych oraz usunąć wszystkie pojawiające się usterki.

Przestrzegamy przed korzystaniem z usług serwisowych oferowanych przez osoby bez odpowiednich kwalifikacji. Niska cena usługi, jak i również jej dostępność po godzinach pracy, także w nocy, święta czy też niedziele powinna być być tu sygnałem ostrzegawczym . Bardzo często firmy zajmujące się przepychaniem kanalizacji, układaniem glazury, czy też szeroko rozumianymi usługami ” mąż do wynajęcia” mają w swojej ofercie usługi związane z serwisem kotłów grzewczych.

Kroniki Staży Pożarnej pełne są opisów bardzo groźnych wypadków, do których dochodzi w naszych domach podczas użytkowania kotłów. Wiele z nich jest spowodowana lekkomyślnością, brakiem wyobraźni czy też po prostu głupotą. Bezpośrednio naszemu życiu zagraża czad ( tlenek węgla), powstaje on w wyniku niewłaściwej pracy brudnych, źle wyregulowanych kotłów. Niewłaściwa wentylacja a raczej jej brak może doprowadzić do zatrucia spalinami. Przyczyną groźnych wypadków jest przede wszystkim brak prawidłowych zabezpieczeń kotłów. Tylko serwisant o odpowiednich kwalifikacjach może ocenić poprawność działania systemów zabezpieczeń ( należą do nich zawory bezpieczeństwa, układ kontroli płomienia oraz czujki STB). Wiele osób decyduje się na samodzielne naprawy, najpierw dokonują zakupów części zamiennych poprzez witryny internetowe a potem w oparciu o wiedzę nabytą na forach internetowych ( popularnością cieszy się tu „https://www.elektroda.pl/ ” ) dokonują metodą prób i błędów modyfikacji swoich kotłów. Pamiętajmy o tym, że źle wyregulowane i nieserwisowane piece  mogą spowodować zagrożenie dla nas i dla naszych bliskich.

Polityka przejrzystych cen serwisu

Buderus Serwis Pruszków prowadzi politykę ” przejrzystych cen”. W tym celu na naszej stronie internetowej zamieściliśmy cennik usług.  W związku z tym, nasi klienci mogą skalkulować cenę usługi przed jej zamówieniem. Ponadto o każdej zmianie ceny informujemy przed wykonaniem naprawy kotła. to w sposób istotny odróżnia to nas od obecnej na rynku konkurencji. Nasze ceny są konkurencyjne i w pełni uzasadnione, adekwatne zarówno do stanu technicznego urządzenia jak i stopnia trudności wykonywanych prac.

Prosimy o zamówienia poprzez kontakt z nr telefonu 513 404 357 .