Junkers Serwis

Junkers Serwis – można do nas zadzwonić pod numer telefonu

+48 513 404 357

wysłać wiadomość ( napisać maila)

SMS

poczta@abn.net.pl

Junkers Serwis Warszawa i okolice – zajmujemy się naprawami, konserwacją i serwisem kotłów niemieckiego producenta Junkers. Oferujemy naszym klientom wysoką jakość usług. Zapewniamy szybki czas dojazdu do a także rynkowe ceny.

Nasza wiedza i doświadczenie zdobyte podczas pracy w obsłudze systemów grzewczych pozwalają mam na indywidualne podejście do każdego problemu.  Nie mamy zwyczaju bez potrzeby wymieniać sprawnych podzespołów kotła, co jest nagminną praktyką naszej konkurencji i drastycznie zawyża cenę usługi.

Cennik usług został zamieszczony na naszej stronie internetowej aby każdy przed wezwaniem serwisu mógł sprawdzić jego cenę.

Junkers Serwis

Usługi naprawy i konserwacji Junkers

  • naprawa i diagnoza niesprawnych kotłów Junkers
  • serwis kotłowni Junkers
  • montaż pozasystemowych elektronicznych układów kontroli i sterowania ogrzewaniem
  • serwis zbiorników na ciepłą wodę ( wymiana elektrod magnezowych)
  • likwidacja niedogrzanych stref w budynkach zarówno w układach ogrzewania podłogowego jak i grzejnikowego
  • analiza przyczyn powstawania błędów elektroniki kotłów Junkers
  • nastawy parametrów kotłowni w celu optymalizacji systemu grzewczewgo
  • konsultacje i doradztwo odnośnie zmniejszenia rachunków za energię

Zajmujemy się wszystkimi rodzajami kotłów grzewczych obecnych na polskim rynku. Nie reprezentujemy interesów żadnego producenta czy też dostawcy systemów grzewczych. Specjalizujemy się w serwisie, naprawach i obsłudze  kotłów i rzetelnie wykonujemy swoją pracę.

Junkers Serwis – najwyższa jakość usług

Długoletnie doświadczenie zdobyte podczas prac z urządzeniami grzewczymi wielu producentów pozwala nam na skuteczne wykonywanie prac napraw i serwisu urządzeń grzewczych. Obiektywna ocena techniczna stanu urządzeń i przyczyn wystąpienia problemów jest podstawą do pojęcia jakichkolwiek czynności. Brak powiązań z producentem skutkuje prostym faktem, że skupiamy się się na naprawie a nie na sprzedaży części zamiennych. Jesteśmy zwolennikami polityki przejrzystych cen, dokładamy wszelkich starań aby klient znał koszt usługi przed jej wykonaniem.

Instalacja grzewcza budynku tak jak piec odpowiada za jakość eksploatacji systemu grzewczego, w związku z powyższym posiadamy kompleksową ofertę świadczonych usług. Nie ograniczmy czynności do samego pieca, potrafimy udrożnić niesprawne grzejniki, naprawić zepsute ogrzewanie podłogowe, zaproponować pozasystemowy (tańszy) układ sterowania czy też usunąć kamień kotłowy z instalacji centralnego ogrzewania. Dokładamy wszelkich starań aby skrócić czas dojazdu do klienta, nie zawsze jest to możliwe podczas miesięcy zimowych także zalecamy wykonywanie czynności Junkers Serwis w okresie letnim.

Aby zamówić Junkers Serwis prosimy o kontakt z nr telefonu

513 404 357