Beretta Serwis

Beretta Serwis – wykonujemy prace związane z serwisem oraz naprawami kotłów Beretta na terenie Warszawy oraz jej bliskich okolic.

513 404 357

poczta@abn.net.pl

Oferujemy usługi serwisu kotłów Beretta na najwyższym poziomie. To właśnie gruntowna wiedza odnośnie funkcjonowania systemów grzewczych oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy serwisu pozwala nam na rozwiązanie każdego problemu związanego z funkcjonowaniem ogrzewania w Państwa domach. Dlatego też, nie wymieniamy bez potrzeby części zamiennych co pozwala znacznie obniżyć koszty usługi serwisu kotłów Beretta. W odróżnieniu od naszej konkurencji nie mamy nic do ukrycia. W związku z tym postanowiliśmy zamieścić cennik usług serwisowych na stronie , aby każdy mógł ocenić koszty serwisu przed zamówieniem usługi. Czynności serwisu i napraw wykonywane są bardzo starannie co w sposób bezpośredni przekłada się na bezproblemowe wieloletnie funkcjonowanie kotłów Beretta w domach naszych klientów. Nie tylko szybko reagujemy na zgłoszenie lecz także bezzwłocznie przystępujemy do usuwania wszelkich awarii.

To tylko regularnie wykonywany Beretta Serwis wpływa na obniżenie płaconych rachunków za gaz oraz przedłuża żywotność urządzeń grzewczych.

Beretta Serwis
Wszelkie znaki towarowe oraz nazwy firm umieszczone zostały na tej stronie wyłącznie w celach informacyjnych

Zakres usług Beretta Serwis

  • naprawa kotłów Beretta
  • serwis kotłów Beretta
  • konfiguracja elektroniczna urządzeń grzewczych Beretta
  • doradztwo i wykonanie systemów regulacji ogrzewania
  • usuwanie kamienia kotłowego z  kotłów Beretta  i instalacji centralnego ogrzewania
  • czyszczenie zbiorników ciepłej wody użytkowej oraz wymiana elektrod magnezowych
  • doradztwo w zakresie zmniejszenia rachunków za energię
  • usuwanie uporczywych usterek sygnalizowanych przez elektronikę kotłów
  • usuwamy nieogrzane strefy w domach, zarówno w systemach podłogowych i grzejnikowych

Skorzystanie z usług Beretta Serwis z pewnością podniesie sprawność ogrzewania, poprawi komfort eksploatacji budynku. Na pewno zmniejszy prawdopodobieństwo wystąpienia awarii podczas sezonu grzewczego. Z pewnością wpłynie również na wysokość płaconych rachunków za energię oraz wydłuży czas funkcjonowania pieców Beretta.

Beretta Serwis najwyższa jakość serwisu

Prace serwisu i napraw kotłów Beretta wykonujemy bardzo starannie, wnikliwie analizując wszelkie możliwe przyczyny wystąpienia jakiejkolwiek usterki. Podstawą skutecznej naprawy jest precyzyjna diagnoza wszystkich czynników które doprowadziły do powstania awarii. Jako jedyni na rynku nie wymieniamy bez potrzeby kosztownych podzespołów kotła. Nasz cennik usług jest przejrzysty dla każdego, a umieszczenie go na naszej stronie internetowej pozwala naszym klientom na dokładne oszacowanie kosztów serwisu przed podjęciem decyzji o jego zamówieniu.

Beretta Serwis to nie tylko zespół czynności zmierzających do przywrócenia sprawności urządzeniom grzewczym. To przede wszystkim eliminacja czynników zagrażającym naszemu bezpieczeństwu. Jak nam wiadomo nieserwisowana ( zaniedbana ) kotłownia może stworzyć szereg zagrożeń dla naszego życia. Do takich należy możliwość zatrucia tlenkiem węgla. Wyciek gazu może doprowadzić do utraty życia użytkownika jak i wystąpienia eksplozji. Wiadomo że, nie należy lekceważyć zagrożenia pożarowego. Płomień może wydostać się z komory spalania naszego pieca. Zapalić mogą się przedmioty znajdujące się w naszej kotłowni w bliskim otoczeniu kotła. W takich okolicznościach może dojść do groźnego wypadku, tak więc, powinniśmy podjąć wszelkie możliwe działania aby im zapobiec.

Aby zamówić BERETTA SERWIS prosimy o kontakt z nr telefonu

513 404 357

Beretta Serwis Warszawa

Usługi Beretta Serwis świadczone są na terenie następujących miejscowości:

Warszawa, Ursynów, Konstancin Jeziorna, Bielawa, Józefosław, Piaseczno, Zalesie Górne, Zalesie Dolne, Ursynów, Kabaty, Magdalenka, Bobrowiec, Wilanów, Służew, Nadarzyn, Falenty, Raszyn, Milanówek, Brwinów, Komorów, Warszawa Włochy, Ochota, Nadarzyn, Falenty, Mokotów, Stegny, Błonie, Leszno, Warszawa Wola, Bemowo, Pruszków, Piastów, Ursus, Truskaw, Izabelin, Klaudyn, Hornówek, Ożarów Mazowiecki, Domaniew, Babice Nowe, Babice Stare, Blizne Łaszczyńskiego, Bożęcin Duży, Mościska, Chomiczówka,  Łomianki, Sieraków, Dziekanów, Kiełpin, Palmiry, Jabłonna, Legionowo, Nowodwory, Białołęka, Tarchomin, Marki. Zielonka, Ząbki, Warszawa Brudno, Targówek, Młociny, Kobyłka, Saska Kępa, Praga, Wawer, Wesoła, Otwock, Sulejówek, Międzylesie, Zakręt, Majdan, Wesoła, Halinów, Zakręt, Karczew, Lesznowola.