Brotje Serwis Warszawa

Brotje Serwis Warszawa oferuje swoim klientom usługi serwisu i napraw kotłów Brotje na terenie miasta Warszawa i jego okolic. Aby zamówić usługę można do nas zadzwonić, wysłać wiadomość sms, lub napisać wiadomość mailową poczta@abn.net.pl

513 404 357

Przejrzysty cennik usług zamieszczony na naszej stronie internetowej pozwoli na oszacowanie kosztów serwisu czy też naprawy kotła Broetje przed podjęciem decyzji o wezwaniu serwisu. Nasze ceny są przystępne i w pełni uzasadnione. Jako nieliczni na rynku ograniczamy wymianę kosztownych podzespołów urządzeń do niezbędnego minimum co w sposób istotny ma wpływ na ostateczną cenę usługi.

Wysoka jakość i staranność wykonywanych usług Broetje Serwis ma wpływ na funkcjonowanie kotłowni Brotje podczas sezonu grzewczego, obniża wysokość płacowych rachunków za energię i przekłada się na komfort eksploatacji systemu ogrzewania budynku.

Broetje Serwis
Wszelkie znaki towarowe oraz nazwy firm zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

Brotje Serwis zakres wykonywanych usług serwisowych

 • serwis kotłów Broetje
 • naprawa i diagnoza awarii gazowych i olejowych kotłów Broetje
 • Broetje Serwis wykonuje systemy kontroli i sterowania ogrzewaniem budynku
 • chemiczne czyszczenie instalacji
 • chemiczne czyszczenie aluminiowych wymienników ciepła kondensacyjnych kotłów Broetje
 • doradztwo w celu zmniejszenia opłat za energię
 • eliminacja uporczywych awarii i błędów systemów elektronicznych kotłów Broetje
 • eliminacja niedogrzań strefowych budynków
 • naprawa niesprawnych systemów ogrzewania podłogowego
 • likwidacja problemów z zimnymi grzejnikami
 • nastawa i regulacja olejowych i gazowych palników Broetje
 • konfiguracja elektronicznych sterowników kotłowni Broetje

Zawsze dokładamy wszelkich możliwych starań aby świadczone przez nas usługi Broetje Serwis w pełni spełniały oczekiwania naszych klientów. Indywidualne podejście do każdego problemu oraz wnikliwa analiza wszelkich ewentualnych przyczyn wystąpienia awarii skutkuje wysoką skutecznością wykonywanych przez nas napraw. Serwis urządzeń grzewczych to nie tylko przywrócenia fabrycznej sprawności wszystkim elementom kotła to również wyeliminowanie wszelkich zagrożeń jakie mogą występować przy eksploatacji kotła grzewczego.

Wymogi bezpieczeństwa w kotłowni Brotje

Sprawna i prawidłowa wentylacja kotłowni poprawia ciąg kominowy i dostarcza odpowiedniej ilości powietrza potrzebnego do spalania. Jakość i stan techniczny systemu odprowadzenia gazów spalinowych wyeliminuje ryzyko przedostania  niebezpiecznych produktów spalania takich jak tlenek węgla ( czad ) do pomieszczeń w których mogą przebywać ludzie.  Wentylacja grawitacyjna w kotłowni zmniejsza ryzyko eksplozji gazu w przypadku jego wycieku do pomieszczenia. Pamiętajmy o zagrożeniu pożarem, pamiętajmy o usunięciu  łatwopalnych przedmiotów i substancji z bliskiego sąsiedztwa urządzenia grzewczego i wyposażeniu naszej kotłowni w sprawne i profesjonalne czujniki czadu i gazu.

Zawsze dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej usunąć usterkę uniemożliwiającą pracę kotłowni zwłaszcza w sezonie grzewczym. Aby zamówić usługę Brotje Serwis prosimy o kontakt telefoniczny

513 404 357

Broetje Serwis 1