Buderus Serwis Piaseczno

Buderus Serwis Piaseczno (jesteśmy niezależnym serwisem wielu marek) oferuje usługi serwisu i napraw kotłów niemieckiego koncernu Buderus.

Aby zgłosić awarię pieca, zamówić serwis czy też zlecić nam naprawę kotła Buderus wystarczy do nas zadzwonić pod nr. telefonu 513 404 357, wysłać wiadomość SMS czy też napisać wiadomość mailową poczta@abn.net.pl .

Buderus Serwis Piaseczno pracuje na terenie miasta Piaseczna jego okolic. Dbamy o najwyższą jakość usług, oraz gwarantujemy najwyższą skuteczność wykonywanych przez nas czynności napraw i serwisu kotłowni Buderus. Jako jedyni na rynku bez istotnej potrzeby nie wymieniamy drogich części zamiennych co często czyni nasza konkurencja wyspecjalizowana w sprzedaży kosztownych podzespołów. Buderus Serwis Piaseczno wszelkie prace wykonuje z należytą starannością. Posiadamy rozległa wiedzę z zakresu obsługi systemów grzewczych.

Wszystkie znaki towarowe oraz nazwy firm na tej stronie użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych

Najlepsi na rynku serwisu i napraw

Buderus Serwis Piaseczno

To nasza firma potrafi pracować ze wszystkimi modelami kotłów Buderus tymi wspólczesnymi jak i ze starszymi, nawet wyprodukowanymi wiele lat temu. Naprawiamy i odsługujemy zarówno małe kotły jak i te większe. Ponadto zajmujemy się kotłami kondensacyjnymi, kotłami olejowymi ( Logano G115), palnikami olejowymi oraz wykonujemy czynności przy gazowych kotłach stojących ( Logano G124). Posiadamy uprawnienia gazowe, uprawnienia energetyczne oraz uprawnienia elektryczne pozwalające na obsługę wszystkich urządzeń przetwarzających energię. To dlatego jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkich klientów; zarówno mieszkańców domków jak i wykonać prace przy urządzeniach przemysłowych.

Zajmujemy się serwisem palników przemysłowych w piekarniach, a także w zakładach przemysłu spożywczego oraz myjniach i lakierniach samochodowych. Szczególną uwagę zwracamy na aspekty związane z bezpieczeństwem naszych klientów. Ponieważ kotłownia to pomieszczenie w którym pracują urządzenia grzewcze, powinno ono spełniać normy określone przepisami branżowymi. Zwłaszcza instalacja gazowa budynku oraz system odprowadzenia spalin i układ wentylacji powinny podlegać zgodnie z wymaganiami polskiego prawa, corocznej kontroli. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy cennik usług aby nasi klienci mogli zapoznać się z cenami przed zamówieniem usługi serwisu.

Piaseczno historia miejsca

Piaseczno_lata_70

Pierwsze wzmianki o Piasecznie jako wsi sięgają już XIII wieku. Miejsce to, nazwę wzięło od położenia na piaszczystych glebach nad brzegiem rzeki Jeziorki, zwanej w tych czasach Jeziorną. W średniowieczu Piaseczno było wsią książęcą. Znajdowało sie na szlaku między Warszawą a Czerskiem. To strategiczne położenie spowodowało, że 5 listopada 1429 roku Piaseczno uzyskało prawa miejskie na prawie chełmińskim. Prawa te zostały nadane przez księcia wyszogrodzkiego, ciechanowskiego, zakroczymskiego, czerskiego i warszawskiego Janusza I (zwanego Starszym).

Wkrótce Piaseczno stało się jednym z ośrodków rynku lokalnego na południowym Mazowszu. Pośredniczyło nie tylko w wymianie towarów lecz także w działalności usługowej (nastąpił równoczesny rozwój zarówno handlu jak i rzemiosła). Wówczas zmienił się układ przestrzenny miasta, którego centralnym punktem stał się rynek. Miejsce to było do 1964 roku tylko tradycyjnym terenem, gdzie odbywały się targi i jarmarki.

Akt nadania praw miejskich został potwierdzony już w 1461 roku. Miasto wówczas miało charakter rzemieślniczo-rolniczy. To dynamiczny rozwój rzemiosła i handlu skłonił księżną Annę Radziwiłłównę do nadania miastu Piaseczno w dniu 23 listopada 1513 roku prawa odbywania jarmarku i prawa wyznaczenia dnia targowego. W związku z ciągłym rozwojem, dalsze przywileje zostały miastu nadane przez królową Bonę oraz Annę Jagiellonkę. Przywileje nadawał miastu Stefan Batory oraz Jan Kazimierz jak i Jan III Sobieski.

Piaseczno lata powojenne

Według spisu ludności przeprowadzonego w lutym 1946 Piaseczno liczyło 6682 mieszkańców. W tym okresie, na terenie miasta istniały między innymi fabryka rowerów „Ormonde”, a także młyn parowy. Funkcjonowała kaszarnia oraz tartak i wytwórnia wyrobów drzewnych. Największym zakładem pracy były warsztaty Warszawskich Kolei Dojazdowych.

W 1952 Piaseczno zostało miastem powiatowym, co wyróżniło je wśród konkurujących o taki status miast sąsiednich. Nawet, po likwidacji powiatów Piaseczno pozostało nadal siedzibą władz rejonowych. W 1956 uruchomiono w Piasecznie Fabrykę Kineskopów ZELOS. W zakładzie tym produkowano między innymi kineskopy do pierwszych polskich odbiorników telewizyjnych Belweder.

Po reformie terytorialnej w 1999 pozycja miasta ponownie wzrosła ponieważ utworzono powiat piaseczyński. Fakt stołeczności w stosunku do gmin wchodzących w skład powiatu: Góry Kalwarii, Konstancina-Jeziorny, Tarczyna, Lesznowoli i Prażmowa wyraźnie utrwalił na lata dominującą pozycję miasta.

Szczególnie dziś Piaseczno przeżywa swój renesans, ponieważ szybko zwiększa liczbę mieszkańców. To, zarówno powiat, jak i wchodzące w jego skład gminy, mają jeden z największych wskaźników dochodu na osobę. To dlatego w powiecie powstaje wiele nowych przedsiębiorstw, krajowych oraz zagranicznych. W związku z rozwojem miasta oraz rosnącym zapotrzebowaniem wznoszone są nowe budynki publiczne. W krótkim okresie, od 2006 roku oddano do użytku nowy gmach Komendy Powiatowej Policji, a już w 2008 została oddana do użytku nowa siedziba Prokuratury a także Sądu Rejonowego.

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Piaseczno