Buderus Serwis Otwock

Buderus Serwis Otwock (jesteśmy niezależnym serwisem) oferuje usługi serwisu i napraw kotłów niemieckiego koncernu Buderus.

W celu zamówienia usługi serwisu bądź tez naprawy kotła Buderus prosimy o kontakt z nr telefonu 513 404 357, wysłanie wiadomości SMS lub kontakt drogą mailową poczta@abn.net.pl.

Nasza firma wykonuje prace na terenie Otwocka i okolic. Jako nieliczni dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług oraz gwarantujemy skuteczność wykonywanych przez nas czynności napraw i serwisu kotłowni Buderus. Ponieważ prowadzimy politykę „przejrzystych cen” zamieściliśmy cennik usług na stronie internetowej. W związku tym, że umiemy naprawiać i serwisować urządzenia grzewcze, nie wymieniamy bez potrzeby drogich części zamiennych co stanowi codzienną praktykę firm specjalizujących się w sprzedaży podzespołów . Buderus Serwis Otwock wszelkie prace wykonuje z należytą starannością. Posiadamy rozległa wiedzę z zakresu obsługi systemów grzewczych.

Wszystkie znaki towarowe oraz nazwy firm na tej stronie użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych

Buderus Serwis Ursynów

Nasza firma pracuje ze wszystkimi modelami kotłów obecnymi na polskim rynku. Naprawiamy i odsługujemy kotły kondensacyjne oraz kotły olejowe jak i gazowe kotły stojące. Posiadamy uprawnienia gazoweuprawnienia energetyczne i uprawnienia elektryczne pozwalające na wykonywanie wszelkich prac przy urządzeniach przetwarzających energię. Szczególną uwagę zwracamy na aspekty związane z bezpieczeństwem. Dlatego sygnalizujemy wszelkie problemy z kotłownią, pomieszczeniem technicznym budynku. Ze względu na zagrożenia jakie mogą stwarzać kotły musimy przestrzegać przepisów i norm branżowych. Przede wszystkim instalacja gazowa budynku oraz system odprowadzenia spalin i wentylacji powinien podlegać (zgodnie z polskimi przepisami) corocznej kontroli.

Buderus Serwis Otwock – zakres czynności

  • serwisujemy tradycyjne  kotły Buderus z otwartą oraz zamkniętą komorą spalania.
  • naprawiamy oraz serwisujemy kotły kondensacyjne firmy Buderus
  • zajmujemy się też serwisem żeliwnych kotłów stojących Buderus, opalanych zarówno gazem jak i olejem
  • naprawiamy wszystkie typy kotłów wyprodukowane przez firmę Buderus, zarówno te współczesne jak starsze modele
  • zajmujemy się też diagnostyką i trwałą eliminacją uporczywie powtarzających się błędów i usterek, które mogą stać się koszmarem dla użytkowników
  • świadczymy usługi w zakresie doradztwa w celu obniżenia kosztów eksploatacji kotłowni Buderus
  • konfigurujemy systemy elektroniczne po to, by poprawić komfort ich eksploatacji
  • wykonujemy rutynowe okresowe przeglądy kotłowni wymagane przez prawo, zgodnie z zaleceniami producenta
  • regulujemy też systemy grzewcze oraz eliminujemy wiele niedogodności takich jak słabo grzejące grzejniki czy też ogrzewanie podłogowe