Immergas Serwis

Immergas Serwis oferuje profesjonalne usługi serwisu, konserwacji i napraw włoskich kotłów Immergas na terenie Warszawy i jej bliskich okolic.

513 404 357

poczta@abn.net.pl

Kliknij w ikonkę aby wysłać nam wiadomość SMS

Zarówno szybka reakcja na zgłoszenie klienta jak i nasza wiedza i doświadczenie w zakresie serwisu urządzeń grzewczych owocują najwyższą jakością oraz skutecznością naszych usług. Przejrzysty cennik usług został zamieszczony na naszej stronie internetowej co pozwala naszym klientom, na zapoznanie się z cenami przed wezwaniem serwisu oraz na uniknięcie tak częstych praktyk naszej konkurencji zaskakującej klienta absurdalnie wysokim rachunkiem po wykonaniu usługi.

Immergas Serwis
Wsz3lkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte na tej stronie wyłącznie w celach informacyjnych

Immergas Serwis zakres usług

 • naprawa gazowych kotłów Immergas
 • serwis i konserwacja kotłowni Immergas
 • diagnoza i usuwanie uporczywych stanów blokady urządzeń z powodu błędów
 • eliminacja kamienia kotłowego z układu instalacji grzewczej
 • montaż pozasystemowych układów sterowania i regulacji ogrzewania budynku
 • konfiguracja elektronicznych nastaw kotłów
 • serwis i czyszczenie zbiorników na ciepłą wodę
 • doradztwo odnośnie zmniejszenia wysokości płaconych rachunków za ogrzewanie

Immergas Serwis wykonuje wszelkie prace z należytą starannością co przekłada się to w sposób bezpośredni na niezwykle wysoką jakość usług. W każdej sytuacji wszelkiego rodzaju podejmowane czynności serwisowe poprzedzone są wnikliwą analizą. W ten sposób ograniczona zostaje wymiana niezwykle kosztownych podzespołów kotła, a podejmowane działania są zawsze niezwykle skuteczne co odróżnia nas od konkurencji obecnej na rynku.

Instrukcje obsługi i serwisu kotłów Immergas

Wiedza jest podstawą do podejmowania jakichkolwiek działań odnośnie naszego kotła. Zanim zaczniemy cokolwiek regulować, usprawniać, czy też ulepszać powinniśmy zapoznać się ze stosowną instrukcją urządzenia grzewczego. Zazwyczaj przypadkowe czynności prowadzą do powstania zagrożeń lub w najlepszym przypadku do rozregulowania urządzenia.

Tylko dokładne poznanie i zrozumienie procesów zachodzących podczas procesu ogrzewania budynku ułatwi nam jego eksploatację i przyczyni się do zwiększenia naszego komfortu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości wszelkie czynności warto zlecić profesjonalistom. Immergas Serwis podczas rutynowych czynności sprawdzi między innymi:

 1. szczelność instalacji gazowej i spalinowej
 2. stan wymienników ciepła
 3. ciśnienie w naczyniach przeponowych ciepłej wody i centralnego ogrzewania
 4. usunie zanieczyszczenia z syfonów i filtrów instalacyjnych
 5. wyreguluje palnik kotła
 6. stan i parametry elektrod jonizacyjnej i zapłonowej
 7. dostosuje prędkość pomp obiegowych do naszych potrzeb
 8. oceni stan zbiorka do podgrzewania wody

Nasze bezpieczeństwo w sposób istotny zależy od stanu technicznego urządzeń grzewczych znajdujących się w kotłowni. Aby zamówić usługę prosimy o kontakt z nr telefonu

513 404 357

Immergas Serwis 1