Buderus Serwis Józefów

Buderus Serwis Józefów niezależny serwis urządzeń grzewczych oferuje usługi serwisu i napraw kotłów niemieckiego koncernu Buderus.

Usługi serwisu oraz naprawy kotłów Buderus można zamówić kontaktując się z nr telefonu 513 404 357 lub wysyłając nam wiadomość SMS. Przyjmujemy też zgłoszenia serwisowe drogą mailową poczta@abn.net.pl

Pracujemy na terenie Józefowa oraz okolic. Zawsze dbamy o najwyższą jakość usług oraz gwarantujemy skuteczność wykonywanych przez nas czynności napraw i serwisu kotłowni Buderus.  Jako jedyni na rynku nie wymieniamy bez potrzeby drogich części zamiennych co stanowi częstą praktykę naszej konkurencji i znacząco podnosi koszty serwisu.

Buderus Serwis Józefów wszelkie prace wykonuje z należytą starannością. Ponadto posiadamy rozległa wiedzę z zakresu obsługi systemów grzewczych. Spełniamy wszelkie normy wymagane przez przepisy prawa budowlanego, tak więc posiadamy wymagane przez polskie prawo uprawnienia do wykonywania zawodu serwisanta.

Prace serwisu kotłów Buderus wykonujemy również na terenie WilanowaKonstancin JeziornaPiasecznaPowsinaUrsynowa, Warszawa StegnyPruszkowa i nie tylko. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów jesteśmy w stanie dojechać do kotłowni oddalonych od Warszawy do 80 km. W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie wyceny usług naprawy czy też serwisu prosimy o kontakt.

Wszystkie znaki towarowe oraz nazwy firm na tej stronie użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych

Buderus Serwis Józefów
Buderus Serwis Józefów

 Buderus Serwis Józefów – nasze usługi

  • serwis tradycyjnych  kotłów Buderus zarówno z otwartą jak i zamkniętą komorą spalania.
  • naprawa i serwis kotłów kondensacyjnych firmy Buderus
  • obsługa serwisowa  żeliwnych kotłów stojących Buderus, zarówno gazowych i olejowych
  • naprawiamy wszystkie typy kotłów Buderus
  • diagnozujemy  i na stałe eliminujemy powtarzające się błędy i usterki
  • doradzamy w zakresie obniżenia kosztów eksploatacji kotłowni Buderus
  • konfigurujemy systemy elektroniczne w celu poprawy komfortu eksploatacji
  • oferujemy rutynowe okresowe przeglądy kotłowni
  • regulujemy systemy grzewcze i na stałe eliminujemy niedogodności takie jak słabo grzejące grzejniki czy też ogrzewanie podłogowe

Przestrzegamy przed korzystaniem z usług obecnych na rynku „fachowców” i „złotych rączek”. Nawet duże serwisy zatrudniające sezonowych pracowników mogą mieć problemy z jakością usług. Pamiętajmy, że niewłaściwie wykonane prace przy kotle grzewczym nie tylko mogą być przyczyną kosztownej i trudnej do usunięcia awarii jak i również mogą stworzyć realne zagrożenie wypadkiem w naszym domu.

Podstawą do dopuszczenia do eksploatacji urządzeń grzewczych są ważne badania instalacji gazowej i wentylacyjnej. W związku z powyższym polskie prawo budowlane nakazuje wykonywanie takowych badań raz w roku. Ponadto pomieszczenie w którym zainstalowany jest piec musi spełniać warunki określone normami branżowymi. Aby wykonywać usługi serwisu i napraw kotłów  Buderus serwisant musi posiadać ważne uprawnienia zawodowe, uprawnienia energetyczne, uprawnienia gazowe i uprawnienia elektryczne.