Buderus Serwis Karczew

Buderus Serwis Karczew (niezależny serwis urządzeń grzewczych) oferuje usługi serwisu i napraw kotłów niemieckiego koncernu Buderus.

Usługi serwisu czy też naprawy urządzeń grzewczych Buderus można zamówić kontaktując się z nr telefonu 513 404 357, wysyłając wiadomość SMS czy też napisać nam maila poczta@abn.net.pl .

Pracujemy na terenie miejscowości Karczew i okolic. Dbamy o najwyższą jakość usług oraz gwarantujemy skuteczność wykonywanych przez nas czynności napraw i serwisu kotłowni Buderus. Jako jedyni na rynku nie wymieniamy bez potrzeby drogich części zamiennych co odróżnia nas od konkurencji specjalizującej się w sprzedaży podzespołów .Wszelkie prace Buderus Serwis Karczew  wykonuje z należytą starannością. Posiadamy rozległa wiedzę z zakresu obsługi systemów grzewczych.

Wszystkie znaki towarowe oraz nazwy firm na tej stronie użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Buderus Serwis Ursynów

Pracujemy ze wszystkimi modelami kotłów. W związku z powyższym naprawiamy i odsługujemy zarówno kotły kondensacyjne jak i kotły olejowe oraz też kotły gazowe stojące. Posiadamy ponadto wymagane przez prawo uprawnienia gazoweuprawnienia energetyczne i uprawnienia elektryczne. Pozwala nam to na wykonywanie wszelkich prac przy urządzeniach przetwarzających energię. Jako nieliczni na rynku szczególną uwagę zwracamy na aspekty związane z bezpieczeństwem naszych klientów.

Kotłownia to pomieszczenie techniczne budynku, które powinno spełniać warunki określone przepisami branżowymi. Zarówno instalacja gazowa budynku jak i układ odprowadzenia spalin oraz system wentylacji powinien podlegać zgodnie z polskimi przepisami corocznej kontroli. Na naszej stronie internetowej zamieszczony został cennik usług, aby klienci mogli skalkulować koszty przed zamówieniem usługi serwisu.

Jesteśmy zawsze dostępni pod nr telefonu 513 404 357.

Wykonujemy następujące prace

  • serwisujemy tradycyjne  kotły Buderus te z otwartą jak i również z zamkniętą komorą spalania.
  • naprawiamy oraz serwisujemy wszystkie typy kotłów kondensacyjnych wyprodukowane przez firmę Buderus
  • zajmujemy się konserwacją, serwisem a także naprawami żeliwnych kotłów stojących Buderus, zarówno tymi zasilanymi gazem jak i olejem opałowym
  • obsługujemy wszystkie typy urządzeń grzewczych zarówno piece jak i zbiorniki służące do podgrzewania ciepłej wody, ponadto pracujemy ze starszymi modelami kotłów
  • diagnozujemy i trwale eliminujemy powtarzające się błędy oraz usterki
  • doradzamy w zakresie obniżenia kosztów eksploatacji kotłowni Buderus
  • konfigurujemy systemy elektroniczne w celu poprawy komfortu eksploatacji ich użytkowników
  • dokonujemy rutynowych, okresowych przeglądów kotłowni
  • regulujemy systemy grzewcze oraz eliminujemy niedogodności takie jak słabo grzejące grzejniki czy też naprawiamy niewłaściwie działające ogrzewanie podłogowe