Buderus Serwis Wilanów

Buderus Serwis Wilanów niezależny serwis urządzeń grzewczych oferuje usługi serwisu i napraw kotłów niemieckiego koncernu Buderus. na terenie Wilanowa i okolic Dbamy o najwyższą jakość usług oraz gwarantujemy skuteczność wykonywanych przez nas czynności napraw i serwisu kotłowni Buderus. Jako jedyni nie wymieniamy bez potrzeby drogich części zamiennych co jest codzienną praktyką obecnej na rynku konkurencji. Buderus Serwis Wilanów wszelkie prace wykonuje z należytą starannością. Posiadamy rozległa wiedzę z zakresu obsługi systemów grzewczych oraz wymagane prawem uprawnienia do wykonywania zawodu serwisanta kotłów grzewczych.

Akceptujemy rozliczenia kartami płatniczymi

Wszystkie znaki towarowe oraz nazwy firm na tej stronie użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych

Wilanów

PHOTO TOMASZ RADZIK

Pracujemy ze wszystkimi modelami kotłów. Naprawiamy i odsługujemy kotły kondensacyjne, kotły olejowe oraz kotły gazowe stojące. Posiadamy uprawnienia gazowe, uprawnienia energetyczne i uprawnienia elektryczne uprawniające do wykonywania wszelkich prac przy urządzeniach przetwarzających energię. Szczególną uwagę zwracamy na aspekty związane z bezpieczeństwem naszych klientów. Kotłownia to pomieszczenie techniczne budynku, które powinno spełniać warunki określone przepisami branżowymi. Instalacja gazowa budynku oraz odprowadzenia spalin i wentylacji powinien podlegać zgodnie z polskimi przepisami corocznej kontroli. Na naszej stronie internetowej zamieszczony został cennik usług aby klienci mogli skalkulować koszty przed zamówieniem usługi serwisu.

Buderus Serwis Wilanów kontakt: tel. 513 404 357

Wilanów to licząca 31 967 dane z 2015 roku mieszkańców dzielnica Warszawy, położona w południowej części miasta, ograniczona ulicami Opieńki, Gąsek, Nowoursynowską, Orszady, od zachodu, Arbuzową, Sobieskiego, Goplańską, Augustówką, Zawodziem i rzeką Wilanówką od północy, Wisłą, od wschodu i granicą miasta od południa. Powierzchnia dzielnicy wynosi 36,73 km². Pałac w Wilanowie to zabytkowy zespół pałacowo-ogrodowy. Jest jednym z najcenniejszych zabytków polskiej kultury narodowej. Wilanów był ulubioną letnią siedzibą króla Jana III Sobieskiego. W ciągu ponad 300 lat swojego istnienia pałac w Wilanowie przeżywał okresy upadku i świetności. Gromadzone w Pałacu zbiory artystyczne, dzieła wybitnych twórców polskich i zagranicznych świadczą o wysokim poziomie narodowego kolekcjonerstwa pomimo wielu strat w okresach wojennych.

Modułowe bloki grzewczo-energetyczne Bosch

Buderus Serwis Wilanów

Wytwarzanie równocześnie ciepła i energii elektrycznej to koncepcja techniczna, która sprawia, że modułowe bloki grzewczo-energetyczne Bosch są bezkonkurencyjne. Napędzany silnikiem gazowym z zapłonem iskrowym generator modułu dostarcza energię elektryczną i ciepło dla systemu grzewczego z bardzo wysoką sprawnością. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele energii w porównaniu z tradycyjnym, oddzielnym zaopatrzeniem w energię. Korzysta na tym również środowisko, ponieważ szkodliwa emisja spalin ulega ograniczeniu. Od ponad stu lat marka Bosch jest synonimem najwyższej klasy technologii i wzorcowych innowacji. Przyszłościowe modułowe bloki grzewczo-energetyczne ( CHP ) stanowią jedną z wielu specjalności firmy Bosch Thermotechnik. Jako jeden z wiodących producentów na świecie Bosch oferuje Państwu szeroki wachlarz produktów związanych z klimatem pomieszczeń, ciepłą wodą i zdecentralizowanym zarządzaniem energią.

Niezależnie od tego, czy chodzi o technologię kondensacyjną, słoneczną energią cieplną, kotły na biomasę czy też skojarzone wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej do zastosowań prywatnych czy też dużych zastosowań przemysłowych – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i doskonałej jakości, produkty Bosch pozwalają na wytwarzanie ciepła i ogrzewanie wody w sposób wydajny i przyjazny dla środowiska.