Buderus Serwis Wilanów

Buderus Serwis Wilanów niezależny serwis urządzeń grzewczych oferuje usługi serwisu i napraw kotłów niemieckiego koncernu Buderus. na terenie Wilanowa i okolic Dbamy o najwyższą jakość usług oraz gwarantujemy skuteczność wykonywanych przez nas czynności napraw i serwisu kotłowni Buderus. Jako jedyni nie wymieniamy bez potrzeby drogich części zamiennych co jest codzienną praktyką obecnej na rynku konkurencji. Buderus Serwis Wilanów wszelkie prace wykonuje z należytą starannością. Posiadamy rozległa wiedzę z zakresu obsługi systemów grzewczych oraz wymagane prawem uprawnienia do wykonywania zawodu serwisanta kotłów grzewczych.

Wszystkie znaki towarowe oraz nazwy firm na tej stronie użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych

Wilanów
PHOTO TOMASZ RADZIK

Pracujemy ze wszystkimi modelami kotłów. Naprawiamy i odsługujemy kotły kondensacyjne, kotły olejowe oraz kotły gazowe stojące. Posiadamy uprawnienia gazowe, uprawnienia energetyczne i uprawnienia elektryczne uprawniające do wykonywania wszelkich prac przy urządzeniach przetwarzających energię. Szczególną uwagę zwracamy na aspekty związane z bezpieczeństwem naszych klientów. Kotłownia to pomieszczenie techniczne budynku, które powinno spełniać warunki określone przepisami branżowymi. Instalacja gazowa budynku oraz odprowadzenia spalin i wentylacji powinien podlegać zgodnie z polskimi przepisami corocznej kontroli. Na naszej stronie internetowej zamieszczony został cennik usług aby klienci mogli skalkulować koszty przed zamówieniem usługi serwisu.

Buderus Serwis Wilanów kontakt 513 404 357

Wilanów to licząca 31 967 dane z 2015 roku mieszkańców dzielnica Warszawy, położona w południowej części miasta, ograniczona ulicami Opieńki, Gąsek, Nowoursynowską, Orszady, od zachodu, Arbuzową, Sobieskiego, Goplańską, Augustówką, Zawodziem i rzeką Wilanówką od północy, Wisłą, od wschodu i granicą miasta od południa. Powierzchnia dzielnicy wynosi 36,73 km². Pałac w Wilanowie to zabytkowy zespół pałacowo-ogrodowy. Jest jednym z najcenniejszych zabytków polskiej kultury narodowej. Wilanów był ulubioną letnią siedzibą króla Jana III Sobieskiego. W ciągu ponad 300 lat swojego istnienia pałac w Wilanowie przeżywał okresy upadku i świetności. Gromadzone w Pałacu zbiory artystyczne, dzieła wybitnych twórców polskich i zagranicznych świadczą o wysokim poziomie narodowego kolekcjonerstwa pomimo wielu strat w okresach wojennych.

Modułowe bloki grzewczo-energetyczne Bosch

Buderus Serwis Wilanów

Wytwarzanie równocześnie ciepła i energii elektrycznej to koncepcja techniczna, która sprawia, że modułowe bloki grzewczo-energetyczne Bosch są bezkonkurencyjne. Napędzany silnikiem gazowym z zapłonem iskrowym generator modułu dostarcza energię elektryczną i ciepło dla systemu grzewczego z bardzo wysoką sprawnością. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele energii w porównaniu z tradycyjnym, oddzielnym zaopatrzeniem w energię. Korzysta na tym również środowisko, ponieważ szkodliwa emisja spalin ulega ograniczeniu. Od ponad stu lat marka Bosch jest synonimem najwyższej klasy technologii i wzorcowych innowacji. Przyszłościowe modułowe bloki grzewczo-energetyczne ( CHP ) stanowią jedną z wielu specjalności firmy Bosch Thermotechnik. Jako jeden z wiodących producentów na świecie Bosch oferuje Państwu szeroki wachlarz produktów związanych z klimatem pomieszczeń, ciepłą wodą i zdecentralizowanym zarządzaniem energią.

Niezależnie od tego, czy chodzi o technologię kondensacyjną, słoneczną energią cieplną, kotły na biomasę czy też skojarzone wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej do zastosowań prywatnych czy też dużych zastosowań przemysłowych – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i doskonałej jakości, produkty Bosch pozwalają na wytwarzanie ciepła i ogrzewanie wody w sposób wydajny i przyjazny dla środowiska.