Buderus Serwis Konstancin Jeziorna

Buderus Serwis Konstancin Jeziorna (jesteśmy niezależnym serwisem urządzeń grzewczych wielu producentów) oferuje Państwu usługi serwisu i napraw kotłów niemieckiego koncernu Buderus. Pracujemy na terenie miasta Konstancin Jeziorna i jego okolic. Aby zamówić usługę serwisu bądź też naprawy kotła Buderus prosimy o kontakt z numerem telefonu 513 404 357 . Oczywiście przyjmujemy też zgłoszenia za pomocą wiadomości SMS. Aby ułatwić kontakt z nami podajemy adres mailowy poczta@abn.net.pl

Dbamy o najwyższą jakość usług oraz gwarantujemy skuteczność wykonywanych przez nas czynności napraw i serwisu kotłowni Buderus. Jako jedyni na rynku nie wymieniamy bez potrzeby drogich części zamiennych. W odróżnieniu od naszej konkurencji, firm specjalizujących się w sprzedaży bardzo drogich podzespołów zawsze staramy się naprawić Państwa kocioł. Ponieważ jesteśmy firmą zajmującą się tylko świadczeniem usług, wszelkie prace wykonujemy z należytą starannością. Posiadamy również rozległa wiedzę z zakresu obsługi systemów grzewczych co pozwala nam na realizację najbardziej nietypowych zleceń.

Wszystkie znaki towarowe oraz nazwy firm na tej stronie użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych

Buderus Serwis Konstancin zakres prac

Buderus Serwis Konstancin Jeziorna

Buderus Serwis Konstancin Jeziorna pracuje ze wszystkimi modelami kotłów wyprodukowanymi przez firmę Buderus. Naprawiamy i odsługujemy zarówno kotły kondensacyjne jak i kotły olejowe, a także stojące kotły gazowe ( np G124X). Po to by zapewnić najwyższą jakość usług, posiadamy uprawnienia gazowe, uprawnienia energetyczne oraz uprawnienia elektryczne. W związku z tym jesteśmy w stanie wykonać prace przy urządzeniach przetwarzających energię, niezależnie od ich mocy.

Szczególną uwagę zwracamy na aspekty związane z bezpieczeństwem naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że kotłownia to pomieszczenie techniczne budynku, które powinno spełniać rygorystyczne warunki określone przepisami branżowymi. Zgodnie z prawem instalacja gazowa budynku oraz układ odprowadzenia spalin i wentylacji powinien podlegać corocznej kontroli. Ponieważ prowadzimy politykę „przejrzystych cen”, a naszej stronie internetowej zamieściliśmy cennik usług. To tylko nasi klienci mogą skalkulować ostateczną cenę usługi serwisu czy też naprawy przed jej zamówieniem.

Oferujemy najwyższą jakość usług naprawy, serwisu i konserwacji kotłów Buderus na terenie Kontancina Jeziornej i nie tylko, ……

Konstancin Jeziorna historia miejsca

Konstancin Jeziorna
http://www.konstancinjeziorna.pl

Konstancin Jeziorna to letnisko i uzdrowisko na Mazowszu. Od 1952 roku było dzielnicą Skolimowa-Konstancina, zaś obecnie jest (od 1969 roku)  Konstancina-Jeziorny. Znajduje się w woj. mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim. Nazwa Konstancina pochodzi od imienia hrabiny Konstancji z Potulickich Skórzewskiej.

Konstancin powstał z terenu wydzielonego z dóbr oborskich, zapisanego hrabinie w testamencie przez siostrę w roku 1898. Majątek rozparcelowany został przez syna Konstancji, hrabiego Witolda Skórzewskiego oraz jego wuja, Stanisława Mielżyńskiego. Powstał z folwarku leśnego Konstancja (ok.100 ha) pod koniec XIX wieku, oficjalna data założenia miasta to rok 1897. To te leśne tereny niedaleko Warszawy, położone na przedłużeniu Traktu Królewskiego z dojazdem Kolejką Wilanowską, stały się popularnym miejscem budowy willi letniskowych.

Na przełomie XIX i XX wieku powstało tu wiele okazałych rezydencji zaprojektowanych przez czołowych polskich architektów we wszystkich modnych ówcześnie stylach. Znajdziemy tu nieomal wszystko, od stylów historycznych (neogotyk, neoklasycyzm etc.), poprzez architekturę dworkową i witkiewiczowski styl zakopiański. Spotkamy tu również wzory willi włoskich czy zameczków nadreńskich, aż po fantazyjną secesję, modernizm, czy oszczędny funkcjonalizm lat 30. Projektantami byli m.in.: Jan Fryderyk Heurich, Władysław Marconi, Henryk Gay, Tadeusz Tołwiński, Józef Pius Dziekoński, Władysław Jabłoński. Warto pamiętać tez o innych nazwiskach takich jak : Kazimierz Skórewicz, Franciszek Lilpop, Bronisław Colonna-Czosnowski, Czesław Przybylski i Grupa Praesens. Mieszkańcami Konstancina byli między innymi Stefan Żeromski i Wacław Gąsiorowski (pełnił funkcję sołtysa Konstancina). Konstancin w dwudziestoleciu był reklamowany jako miejsce elit kultury. Posiadał kanalizację i instalację elektryczną. Obecnie w Konstancinie swoje domy posiada wielu znanych biznesmenów, artystów i dziennikarzy.

Konstancin lata powojenne

W latach powojennych Konstancin traktowany był przez władze stołeczne jako miejsce „zsyłki”. Zabytkowe wille objęto „szczególnym trybem najmu” i zasiedlono lokatorami komunalnymi. Do dzisiaj wielu z nich nadal mieszka w tych budynkach, a miejsca te degradują się i powoli popadają w ruinę.

Po wojnie, w 1953 roku w uzdrowisku, na bazie istniejącej wcześniej infrastruktury szpitalnej, zostało założone Stołeczne Centrum Rehabilitacji (Stocer) i było kierowane przez prof. Mariana Weissa. Ideą ośrodka było leczenie kompleksowe, również najcięższych przypadków, które pozbawiają pacjentów samodzielności. Polegała ona nie tylko na wykonaniu niezbędnych zabiegów chirurgicznych, lecz również rehabilitacji, zaopatrzeniu ortopedycznym, nauce nowego zawodu oraz samodzielności w podstawowych funkcjach życiowych. Centrum istnieje i działa po dziś dzień.

źródło https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstancin_(Konstancin-Jeziorna)

Buderus a dziś firma Bosch to lider rynku

Bosch modułowe bloki energetyczne

Wytwarzanie równocześnie ciepła i energii elektrycznej to koncepcja techniczna, która sprawia, że modułowe bloki grzewczo-energetyczne Bosch są bez wątpienia bezkonkurencyjne. Napędzany silnikiem gazowym z zapłonem iskrowym generator modułu dostarcza energię elektryczną i ciepło dla systemu grzewczego z bardzo wysoką sprawnością. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele energii w porównaniu z tradycyjnym, oddzielnym zaopatrzeniem w energię. Korzysta na tym również środowisko, ponieważ szkodliwa emisja spalin ulega ograniczeniu.

Od ponad stu lat marka Bosch jest synonimem najwyższej klasy technologii i wzorcowych innowacji. Przyszłościowe modułowe bloki grzewczo-energetyczne ( CHP ) stanowią jedną z wielu specjalności firmy Bosch Thermotechnik. Jako jeden z wiodących producentów na świecie Bosch oferuje Państwu szeroki wachlarz produktów związanych z klimatem pomieszczeń, ciepłą wodą i zdecentralizowanym zarządzaniem energią. To niezależnie od tego, czy chodzi o technologię kondensacyjną, słoneczną energią cieplną, kotły na biomasę firma Bosch jest liderem. Koncern Bosch zajmuje się wytwarzaniem energii elektrycznej i cieplnej do zastosowań prywatnych jak i dużych zastosowań przemysłowych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i doskonałej jakości, produkty Bosch pozwalają na wytwarzanie ciepła i ogrzewanie wody w sposób wydajny i przyjazny dla środowiska.